כיצד תורמת הכתיבה המקצועית לסיפור


סיפור אישי נכתב לדורות. ועם הנצח לא נכנסים לשאלות של מחיר, כי אין לכך מחיר. לכן עליכם להקפיד לכתוב סיפור חיים במקום שיודע להעריך כמה אתם משקיעים, ונותן לכם הרבה יותר ממה שאתם תתנו:
  • בראש ובראשונה מבחינה מקצועית
  • לאחר מכן מבחינת ביצוע עבודה  - עם כל הלב והנשמה
  • שייתן לכם סיפור חיים מונצח גם בכתב וגם בווידאו איכותי
  • כי ב'מכון קורות' גם תיכנסו להיסטוריה
לכן 'מכון קורות' מקבל פניות רבות מאד, מפני שהוא נותן הרבה יותר.

אך יש לנו דבר נוסף לגלות לכם: כתיבה מקצועית חייבת להיעשות פעם אחת – ולדורות.

כמה וכמה פעמים התבקשנו לבצע כתיבת ספר מחדש מפני שהקודמת נעשתה באופן רשלני.

רבים נוטים לשכוח שספר אישי – כשמו כן הוא: אישי.

אחד מלקוחותינו פנה אלינו מאוכזב מהכותבת הקודמת מפני שחש שזו לא העריכה כראוי דמות של גיבור ספר זיכרון. כשכותבים ספר אישי חייבים להכיר את הדמות, להתחבר אליה, להעריך אותה – ואז לרתום לצורת כתיבת סיפור חיים כזה את כל היכולות האנושיות והמקצועיות, כדי להשאיר טעם מתוק בלב גיבורי הסיפור והקוראים.

סיפור אישי הוא כזה שבו חותמה של הגיבורה או חותמו של הגיבור ניכרים לכל אורך הדפים והפרקים. אנו עושים מאמץ רב להכיר את הדמות, לדייק באפיונה ולתפור כתיבת סיפור חיים שתתאים לכל אחד ואחת באופן מושלם.

נכון, רבים חושבים שהמחיר יקר, אך זו טעות. וטעות יסודית:

קל להבין שאין הרבה הוצאות שעושים פעם אחת בחיים, פעם אחת ולדורות. לכן חייבים לעשות פרויקט כזה במקום שיודע לתת יחס רגיש וקשוב, אדיב, ולא פחות מכל אלו – מקצועי.

כשאתם עומדים בפני המחשבה 'זה יקר', אנחנו יודעים זאת ודואגים לשני דברים: לאפשר לכם להוציא את ההוצאה האפשרית מבחינתכם לביצוע פרויקט יקר ערך כמו כתיבת סיפור חיים, ולעשות את זה הכי טוב שאפשר – בלא להתפשר על שום בקשה שלכם.

לכן אנו מעמידים בפניכם מגוון אפשרויות לכתיבת ספר ביוגרפיה אישית, החל מחיר של כמה אלפי שקלים וכלה בהפקה מקצועית לעילא – כל אחד לפי יכולתו, העיקר להשאיר כאן סיפור חיים לדורות.

כיון שהתהליך נמשך זמן רב הרי שההשקעה בהתאם – ואנו נרתמים לתת לכם את המיטב המקצועי הן בתחום הראיונות, הן בתחום העריכה, הן בתחום הגרפיקה והן בתחום הדפוס.

וזה יקר ללבנו – מפני שאנו אוהבים לעשות מה שייטיב עמכם.
 
 
מכון קורות: טלפון: 1-800-202-156   |   דןא"ל: office@machonkorot.co.il
מכון קורות: טלפון: 1-800-202-156   |   דוא"ל: office@machonkorot.co.il