כל אדם הינו גיבור סיפור – סיפור חייו. כדי לעשות מהסיפור שלכם ספר הקמנו את פרוייקט 'קורות'. אנו נתמסר להוצאת הסיפור הזה לאור, כי בני המשפחה והחברים חייבים להכיר את הסיפור הזה – לדורות.

אנו מעמידים לרשותכם, עם כל הלב, המסירות והאחריות המקצועית, את הצוות שלנו, כדי לאפשר לכם להפיק בקלות ספר שישזור בכתיבה רהוטה ומעניינת את סיפור חייכם שלכם, את סיפור הדורות שמעליכם, ואת המורשת שאתם מנציחים לדורות הבאים.
מבין העוסקים בתחום, אנו יודעים שאנו מהטובים ביותר: אנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים ונותנים לכם [הרבה...] יותר. כשאנחנו יוצרים עמכם את סיפור חייכם, אנו באים עם המון יחס אישי, כבוד, הערכה וכמובן ידיעת היסטוריה ברמה אקדמאית.

אנו תופרים חליפה מותאמת אישית לדמותה של כל גיבורה ולפי מידותיו של כל גיבור. אנו לא מייצרים ספרים בסדרות...
ואנו רואים בכך שליחות. שליחות חברתית לדורות. לכן הקמנו את המוזיאון הווירטואלי של 'מכון קורות' וחרטנו על דגלנו: לתת מענה לכל תקציב, כדי שלא תישאר משפחה שלא יכולה להנציח את הסיפור שלה.

אצלנו כל רמות המחירים שקופות, כי זו עבודה של פעם בחיים, ויש לעשות אותה הכי טוב, ובהשקעה מושכלת.
שימו לב! לא פעם ולא פעמיים קיבלנו לשידרוג ספרים שנעשו על ידי עמיתים - והמשפחות ששילמו היו מאוכזבות - ונאלצו לשלם שוב. חבל שזה יקרה גם לכם, אבל אצלנו זה לא יקרה.
אנחנו לא יקרים, אנחנו פשוט טובים.

לבחירתכם ארבע אפשרויות, ארבע רמות מחירים להפקה כתובה:
  • עבודת כתיבה נרחבת, לאחר ראיונות מתועדים בוידאו, מלווה חקר מקיף, תוספות מרובות, גרפיקה איכותית ו- 50 ספרים עד הבית – בעלות של פחות מ- 30 אלף ₪ [זה המסלול שהרוב בוחרים].
  • הפקת סיפור חיים באלבום יוקרתי עם גרפיקה ברמת פרימיום: קחו בחשבון השקעה של מעל 45 אלף ₪. [מעטים בוחרים בהפקה שכזו].
  • ספר בסיסי ללא גרפיקה וצילום וידאו – פחות מ- 20 אלף ₪ כולל 50 ספרים.
  • חוברת הבנויה על שלושה מפגשי תיעוד – פחות מ- 10 אלפים ₪.
 

כתיבת הסיפור המשפחתי שלכם