בלוג כתיבה


הרוח המנשבת בין הזיכרונות, החופש לדעת שהעבודה המפרכת, המדוקדקת, נעשית - ועליכם אך להמתין בחגיגיות לטכס הסיום המרגש, נותנים לכם לא רק שקט אלא גם התרגשות שיודעת, הנה, בעוד מספר חודשים החלום הגדול, יבשיל להתגשמותו.

קרא עוד
כתיבת סיפור חיים

כתיבת ספר זיכרון אישי הינה תהליך נפלא למשפחה כולה ולגיבורי התיעוד בפרט. כמעט כל מי שפנה אלינו לכתיבת סיפור חיים המשפחתי שלו או של הוריו סיפר סיפור דומה: כשיכולנו לשאול לא התפנינו לכך, וכעת כשאנו מבקשים תשובות – כבר אין לצערנו מי שיענה.

קרא עוד
סיפור אישי 

בתקופה של שטפון מידע, כל אחד ואחת כמו גם כל משפחה מבקשים את הייחודיות שלהם, ורוצים להנציח את האקסקלוסיביות הזו בתוך אוקיינוס המלל האינסופי השוטף מכל מסך. כתיבת ביוגרפיה אישית זו הדרך. הסיפור המשפחתי שלכם מייחד אתכם, 

קרא עוד
ספר אישי

הכתיבה על האדם, משמחת אותו, מעצימה ומעניקה תחושת חשיבות, וזו מוצדקת מאין כמותה: כמו מראה גדולה ניצבת למול המרואיינת שלנו, והיא בגילה, מביטה בה משתאה: אני הגיבורה של כל ההתרחשויות המדוברות? 

קרא עוד
סיפור חיים

עכשיו זה הזמן. בדיוק כשהדור המבוגר חש לעיתים ששוב אין מי שמתעניין בסיפוריו המרתקים, כשדור הביניים טרוד במשפחה ובפיתוח אישי מואץ - בא פרוייקט הספר ומחזיר את הצבע לראשי המשפחה: מתעניינים בהם, לפרטים ולפרטי פרטים.

קרא עוד
כתיבת ספר משפחתי

כשאדם הגיע למעמד בו הוא מתבונן לאחור על חייו, הוא מתמלא סיפוק, ובצדק. כי מה שהוא עשה, בעשר אצבעותיו עשה! לאן שאת הגעת בזכות עצמך הגעת. עשר פעמים היית יכולה להרים ידיים, להתעצל, להתייאש מהדרך הארוכה והמפרכת אך החלטת להתמודד.
 
מה מיוחד בכתיבת סיפור חיים
של אדם
סיפור אישי נכתב לדורות. ועם הנצח לא נכנסים לשאלות של מחיר, כי אין לכך מחיר. לכן עליכם להקפיד לכתוב סיפור חיים במקום שיודע להעריך כמה אתם משקיעים, ונותן לכם הרבה יותר ממה שאתם תתנו: 

קרא עוד
כיצד תורמת הכתיבה המקצועית לסיפור
 
מכון קורות: טלפון: 1-800-202-156   |   דןא"ל: office@machonkorot.co.il
מכון קורות: טלפון: 1-800-202-156   |   דוא"ל: office@machonkorot.co.il