אחד הדברים שמבדילים בין 'מכון קורות' לשאר מפיקי הביוגרפיות הינו שהם עושים עבודה חלקית ואנו את כל העבודה - מראיונות דרך עריכה, גרפיקה ודפוס,
אבל מה שאנחנו נותנים בתחום שימור החיים של גיבור הסיפור אף אחד לא עושה:
אנחנו מסריטים בוידאו באיכות HD את כל הראיונות שאנו עורכים.
מפני שאנחנו יודעים שבעוד עשרות שנים זה יהיה סיפור חי, בנוסף לספר שנפיק למשפחה או בנפרד.
וזה כבר סיפור אחר לגמרי.

כל הראיונות שאנו עורכים לקראת הפקת הספר שאנו מוציאים, מתבצעים תוך שימוש בציוד וידאו מתקדם. אנו מנציחים את הראיונות כדי לתת למשפחה מסמך חי, באיכות HD, שכולו נמסר למשפחה לאחר עריכה קצרה בקופסא מהודרת על גבי כונן זיכרון נייד. וגם זה שירות שלא תקבלו מאף אחד אחר...

גם אם משפחה מעוניינת רק להסריט את סיפור החיים, כדי להפוך אותו לספר רק בשלב מאוחר יותר - אנו מאפשרים זאת. לשם כך אנו משתמשים בהכשרה המקצועית בתחום התיעוד בעל פה ולימודי ההיסטוריה, כדי לשאול את השאלות הנכונות, לדייק את הפרטים וליצור סיפור שלם ואמין.

לאור הנסיון הרב, היחס החם והאיכות המקצועית זכה 'מכון קורות' במכרז משרד ראש הממשלה וארכיון שפילברג באוניברסיטה העברית לביצוע פרוייקט תיעוד בני דור תש"ח, במסגרתו רואיינו מאות בני הדור ההוא, שהגיש לכולנו את 'מגש הכסף עליו הוקמה מדינת היהודים'.
אנו מצלמים ועורכים סרטים תיעודיים למשפחה, לקהילות ולמוסדות, תוך הקפדה על מצויינות ודקדוק בפרטים הקטנים עד התוצאה האיכותית ביותר.
 

תיעוד בוידאו

 
מכון קורות: טלפון: 1-800-202-156   |   דןא"ל: office@machonkorot.co.il
מכון קורות: טלפון: 1-800-202-156   |   דוא"ל: office@machonkorot.co.il